Tatralandia, Thermal park Bešeňová, AquaCity Poprad

Smerom na Liptovský Trnovec sa asi 2 km od centra Liptovského Mikuláša nachádza  Aquapark Tatralandia. Je otvorený celoročne a má množstvo tobogánov a bazénov, z ktorých je väčšina v celoročnej prevádzke. V treskúcej zime vás zahrejú bazény s termálnou aj priezračnou ohrievanou vodou. Voda v bazénoch dosahuje teplotu 36 – 38 stupňov Celzia, v tých vonkajších vytvára príjemný kontrast s mrazivým horským vzduchom. Animačné programy sú pripravené pre aktívnejších návÅ¡tevníkov plné zábavy a množstvo atrakcií v bazénoch: vodná lezecká stena, aquapontóny na chodenie, aquavolejbal, aquabasketbal ako aj aquaerobic, ktorý ocenia nielen dámy…V zimných mesiacoch je najväčším lákadlom krytý tropický bazénový komplex – Ostrov pirátov z Karibiku. Nachádza sa tu detský bazén s Jumbo hradom, vodnou priekopou, krytý tropický wellness s bazénmi s ohrievanou vodou, vodnými masážami a chÅ•ličmi, ako aj oddychovú zónu Palm Beach s Hawaii Barom, lehátkami a krásnym výhľadom na panorámu Západných a Nízkych Tatier cez presklenné steny budovy. Super relax, ktorý uľahodí telu aj duÅ¡i zažijete v saunovom svete Tatra – Therm – Vital, alebo vo Wellness Paradise s ponukou masáží.


Thermal Park Bešeňová je tiež ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Termálna voda má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku. Na území regiónu Liptov leží areál Thermal Parku Bešeňová v kúpeľnej dedinke Bešeňová, ktorá je vzdialená 12 km od Ružomberka. Novinkou je 5 nových bazénov z antikora s ohrievanou čírou vodou. V novej časti areálu Thermal parku si prídu na svoje najmä rodiny s deťmi, pre ktoré je pripravených množstvo nových atrakcií. Okrem preliezačiek, nafukovacích hradov a šmýkačiek pribudnú pre najmenších detské bazény s vodnými bicyklami a ďalšie novinky.


Ďalším skvelým relaxom je AquaCity v Poprade. Je to centrum oddychu a zábavy. Od chvíle, keď vstúpite do moderných budov strediska s očarujúcim dizajnom, máte vďaka skvelému vybaveniu možnosť dopriať si služby tej najvyššej kvality vo voľnom čase. Ponúkajú až 13 bazénov, 11 inhalačných miestností a sáun, vírivky, relaxačné priestory a sanárium v krásne vybavenom wellness centre Vitálny svet. Majú vnútorné aj vonkajšie termálne bazény vrátane olympijského 50-metrového krytého bazéna. Zaplávajte si pre radosť a zostaňte fit. Môžete využiť fitnes centrá. Sú hostia, ktorí chcú zostať vo forme. Môžete sa uvoľniť alebo tráviť čas aktívne podľa svojej chuti. Urobíte si túru vo Vysokých alebo Nízkych Tatrách, alebo sa poprechádzate po popradských obchodoch. Hory a údolia sa nachádzajú v blízkosti strediska s najatraktívnejšími lyžiarskymi strediskami v Európe.

Tatralandia Liptovský Mikuláš
Tatralandia Liptovský Mikuláš
Wellness - Tatralandia Lipt. Mikuláš
Thermal park Bešeňová
Thermal park Bešeňová
Wellness - Thermal park Bešeňová
© 2008 -2019  Mrzkan.sk
sk
en
pl