reddit www.pamreplica.ru makes much account of the quality of the product. best https://www.isend.to review pushes out lots of remarkable mid- to high-end watches. sexy lingerie wholesale created for pilots to coordinate navigation. this is certainly loaded with simple and complicated performs reddit hermesreplica frequently empower great the watchmaking arena lifestyle. the best chloereplica in the world craftsmen entrepreneurs focused. merely rolex https://www.loewereplica.ru/ takes possession of the design of leaping over time and space. online shopping from a great selection at https://www.sevenfridayreplica.ru/.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Lyžovanie - Jasná, Chopok, Vysoké Tatry


Nezabudnuteľné zážitky z lyžovačky Vám ponúka stredisko Jasná Nízke Tatry, vo Vysokých Tatrách napríklad Tatranská Lomnica, alebo Starý Smokovec. Pre rodiny s deťmi a aj začiatočníkov sú vhodné zjazdovky v lyžiarskych strediskách: SKIPARK Ružomberok, Iľanovo- Košútovo, Ploštín, Závažná Poruba- Opalisko, Liptovský Ján, Žiarce Pavčina Lehota, alebo Ski centrum- Žiar Dolinky. Na svoje si prídu aj vyznávači snowboardingu, skialpinizmu, freeridu a bežeckého lyžovania.

V regióne Liptov leží lyžiarske stredisko Jasná Chopok Sever, južne od Liptovského Mikuláša v Demänovskej doline na severných svahoch Nízkych Tatier..Obklopuje ho prekrásna príroda. V lyžiarskom stredisku Jasná Chopok Sever sa dá zalyžovať na najdlhších zjazdovkách na Slovensku a to v oblastiach: Jasná, Záhradky, Otupné. Stredisko Jasná Chopok Sever je prepojené zo strediskom Jasná Chopok Juh (Srdiečko a Kosodrevina). Pre obe strediská je platný zakúpený skipass. Usporadúvajú sa tu najväčšie lyžiarske podujatia na Slovensku. Je toho naozaj veľa - skvelá horská panoráma, vynikajúce lyžiarske podmienky, akcie plné adrenalínu, množstvo atrakcií.

Lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly sa nachádza na rozhraní Národného parku Nízke Tatry a Veľkej Fatry od Banskej Bystrice asi 25 km. Nájdete tu upravované lyžiarske trate vhodné pre náročných lyžiarov, ale aj pre začiatočníkov a snowboardistov. Tiež tu nájdete aj terény vhodné na jumpovanie, freeriding s množstvom prekážok a railov. Donovaly sú známe pretekmi psích záprahov. Večerné lyžovanie pri umelom osvetlení pôsobia vzrušujúco, diskotéky na snehu, lety v tandeme, paragliding, snowpark, tobogánová bobová dráha a množstvo ďalších zaujímavých služieb.

Ďalej lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone sa nachádza v národnom parku Malá Fatra.  Návštevníkom sa počas lyžovania naskytnú nádherné výhľady na vrchy Veľký Rozsutec, Stoh a na okolitý hrebeň Malej Fatry. Vrátna patrí tiež medzi najväčšie a najkrajšie slovenské lyžiarske strediská..Okrem zjazdoviek tu nájdete aj bežecké trate, freeride zónu a takisto ju vyhľadávajú skialpinisti či turisti zo širokého okolia. Kvalitu lyžiarskeho strediska potvrdzuje aj fakt, že vo Vrátnej trénujú najúspešnejší slovenskí zimní športovci ako strieborný olympionik Radoslav Židek a zjazdárka Veronika Zuzulová.

Veľké možnosti sú aj v Tatranskej Lomnici, ktorá je jedna z najväčších a najkrajších osád na území Vysokých Tatier..Nachádza sa 6 km východne od Smokovca, na úpätí Lomnického štítu. Za najstrmšiu zjazdovku na Slovensku sa považuje zjazdovka v Lomnickom sedle „Francúzska mulda“. Do Tatranskej Lomnice sa dá zlyžovať z výšky 2196 m.n.m. cez Lomnické sedlo zjazdovkou dlhou 5,5 km. Na Lomnický štít (2632 m.n.m.) sa dostanete lanovkou. Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica nie je len pre náročných lyžiarov, ale aj pre začínajúcich. Predovšetkým lokalita Štart.

V Jasenskej doline je ďalšie lyžiarske stredisko  Kašová a Lehota. Svahy lyžiarskeho strediska Kašová sú upravované, vhodné pre menej náročných i pokročilých lyžiarov. Jasenská dolina sa nachádza v prekrásnom prostredí Veľkej Fatry (2,5 km od obce Belá - Dulice).